Снимка: Фейсбук
Тежки удари понесоха варненските два отбора след поредните кръгове в елита.
Заради натрупани картони те изгубиха по един основен играч за следващите си мачове след паузата в първенството.
Левият бек Даниел Мартин получи петия си жълт картон при равенството с ЦСКА в София и ще бъде наказан за домакинството със Славия на 29 март. В тази среща обаче Илиан Илиев отново ще може да разчита на изтърпелите санкциите си Мазир Сула и Исмаил Иса.
Капитанът на „соколите“ Ангел Грънчов пък бе декориран в жълто за девети път при успеха с 4:2 над Септември. Централният бранител ще бъде наказан за две срещи и ще бъде аут срещу Локомотив на 28 март в София и Ботев Враца във Варна.
За гостуването на столичните железничари Николай Киров ще разполага отново с Мартин Величков и Деян Лозев, които изтърпяха наказанията си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: "Ще бъде свършена работата" по премахването на "руската заплаха" за Гренландия
Дата: 19/01, 08:28
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 19/01, 08:20
Трима души загинали и четирима пострадали при пожари за последните 24 часа в страната
Дата: 19/01, 08:17
Рекордни цени на златото и среброто след тарифните заплахи заради Гренландия
Дата: 19/01, 08:15
Александър Джартов: При пожар в жилищни сгради по-безопасно е хората да останат в домовете си
Дата: 19/01, 08:06