В неделя сутринта валежите спират, вятърът бавно ще отслабва


18/11/2023, 22:03

Снимка: Меteo Bulgaria / Facebook

Облачността ще започне да се разкъсва, а до края на деня и да намалява

През нощта и до утре сутринта ще има валежи, по-значителни над Североизточна България и Северното Черноморие. Ще вали дъжд, в Лудогорието, западната част на Добруджа и района на Странджа валежите ще са от сняг и там ще се образува тънка снежна покривка. В тези райони по пътищата ще има условия за заледяване! Вятърът ще е много силен, в източната част на района и по Черноморието бурен от север-северозапа, информира БНР.

Утре още предиобед валежите бързо ще спрат, облачността ще започне да се разкъсва, а до края на деня и да намалява. Вятърът, обръщайки се от северозапад бавно ще отслабва. Минималните температури ще са от минус 1° до 4°, максималните от 2° до 7°. За Варна минимални температури 1°-2°, максимални 5°.

Вълнението на морето в заливите ще е 4 бала, извън тях 5-6, утре ще отслабва.

Температура на морската вода в северното крайбрежие 7°-10°, на юг 12°-14°.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Публикуваха предполагаемо предсмъртно писмо на Епстийн
Дата: 07/05, 23:21

Енчо Керязов е новият министър на младежта и спорта
Дата: 07/05, 23:14

Шакира представи официалната песен за Мондиал 2026
Дата: 07/05, 23:07

Започва ремонт на едното платно от АМ „Хемус“ между Шумен и Каспичан
Дата: 07/05, 23:00

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 23:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия