Фънки проговори за най-голямата грешка в живота си: Ожених се


20/11/2023, 11:46

Кадър БТВ

Фънки е като цапнат през устата, когато става дума за личния му живот. Не, че за всичко останало не е достатъчно директен, но в случая, както се казва, май е пресолил манджата.

Рок музикантът не крие страстта си към личния си автомобил - "Смарт", който управлява в последните 5 години и който за мнозина е твърде необичаен избор за размерите на Фънки, тъй като в случая говорим за много малка кола, но с явно достатъчно широко купе, пише Уикенд, предаде Блиц.

Едрогабаритният рокаджия обаче, като типичен непукист, хич не се и впечатлява от хорските погледи, когато го разпознаят, а след това го видят и в ултра малкото возило, в което вероятно се чудят как се пъха.

Наскоро той се отбил до столичен хипермаркет, за да си напазарува. "Аз имам колата фотьойл – карам "Смарт".

Изкарах книжка доста късно.

Малко преди или след като направих основната глупост в живота си – да се оженя",

бе признав преди време зевзекът, допълвайки към днешна дата, че кара "Смартчето", след като преди това се е обучавал на една раздрънкана "Лада".

"Като видя учебна кола, много внимавам".

"Изобщо не ми пука каква кола карам. Много по-важна ми е китарата", коментира странния си избор на возило шоуменът с пиперлив език. Често тв звездата управлява малката си кола с пура в уста, пише "Уикенд".

При пътувания извън София обаче, Фънки не е с любимото си "Смартче", а залага на доста по-стабилното "Ауди Q7", което купил преди няколко години. "Един ден си казах: "Абе, тоя кораб кʼво го разхождам из София. Така ми е омръзнал. Трябва да си взема нещо малко", разказва Фънки. Крайното решение взел след приказка със своя приятел – басиста Стефан Чобанов, който също е с голям автомобил. И двамата си късали нервите с паркирането. Още на следващия ден Фънки видял обява за продажба на черен "Смарт" и го купил, като и до днес е неразделен с минивозилото.

130-килограмовият музикант твърди, че вътре изобщо не е тясно и му е съвсем комфортно. "Хем е с размерите на пича въшка, хем е комфортен", отсича зевзекът.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Яйцата намаляват риска от Алцхаймер с до 27%
Дата: 09/05, 21:44

39 задържани в Париж след забранени крайнодесни и антифашистки демонстрации
Дата: 09/05, 21:24

Татяна Султанова: Моите очаквания за правителството бяха за нови хора с нов морал
Дата: 09/05, 20:591 Коментар

Мартин Димитров: Когато министрите не са ярки фигури, повече власт отива в премиера
Дата: 09/05, 20:471 Коментар

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 20:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия