Отвлякоха 19-годишен с БМВ по време на стрелба в Бургас


08/12/2023, 12:30

Снимка Pixabay

19-годишен е бил отвлечен от трима бургазлии. Той е бил накаран да влезе в БМВ и откаран в двора на университет "Проф. д-р Асен Златаров“. Мутренската история се разиграва на 3 декември около 19 часа.

Ден по-късно младежът е подал сигнал в Първо Районно управление – Бургас. Той е съобщил, че  около денонощен магазин, разположен на ул. "Св. св. Кирил и Методий“ е заставен да се качи в лек автомобил БМВ, който го откарал до двора на университета. След множество заплахи и закани, както и след изстрел с пистолет в земята, младежът е принуден да легне на земята и да изчака оттеглянето на извършителите.

В резултат на бързите полицейски действия е установена самоличността на трима. Те са от Бургас  и са на възраст от 26 до 28 години.

От ОДМВР – Бургас съобщиха, че зад отвличането стоят неуредени междуличностни взаимоотношения между 19-годишния бургазлия и един от извършителите. Проведени са множество процесуално-следствени действия, установени са свидетели и всички лица, съпричастни към деянието.

Автомобилът, с който се придвижвали извършителите, е иззет. Иззет е и газовият пистолет, с който е произведен изстрел.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Задържаха надрусан бракониер с незаконно оръжие край Медвен, излязъл на лов за сърни и елени
Дата: 09/05, 11:30

Много важен мач днес за "Черно море" на "Тича"
Дата: 09/05, 11:22

Надежда Нейнски за 10-годишното споразумение с Украйна: „Това не е договор, а меморандум за намерения"
Дата: 09/05, 11:15

Бившият служебен министър Емил Дечев: "Притеснително е, че този човек никога не се е изказвал относно проблемите в съдебната система"
Дата: 09/05, 11:07

Шефовете на Формула 1 се разбраха за промени
Дата: 09/05, 11:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия