Снимка Булфото, архив
Мъж e откраднал сума пари от църквата "Всех Святих" в Русе, съобщи Нова телевизия.
Сигналът за кражбата е подаден на 22 декември в Първо РУ. Средствата били от продажбата на свещи и от кутия за дарение в храма.
Отнетата сума е в размер на около 50 лева. След извършена проверка е установен извършителят. Той е 22-годишен от Разград.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Невзоров: КУБ работи, както обикновено! Инвестирам не само пари, но и част от душата си във Варна
Дата: 28/06, 17:46
475 земеделци от Кюстендилско искат компенсации заради студовете през април
Дата: 28/06, 17:26
Треньорът на националния ни отбор по волейбол иска промяна в програмата на Лигата на нациите
Дата: 28/06, 17:14
Израел призна Арменския геноцид
Дата: 28/06, 17:06