Снимка: Булфото
Над 500 грама фентанил са иззети при специализирани действия на служители от пловдивския отдел "Криминална полиция". Това съобщиха от пресцентъра на МВР-Пловдив.
На 26 юни край разклон за село Трилистник на АМ "Тракия" бил спрян лек автомобил, пътуващ към Черноморието. При претърсване в колата е открит пакет със съмнително съдържание, а експертна справка установила, че веществото е фентанил с общо тегло 505,11 грама.
По случая са задържани водачът и спътникът му, предава БНТ. Образувано е досъдебно производство по уведомена е Окръжна прокуратура- Пловдив.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Матев: Горещата вълна пълзи на изток, ние извадихме голям късмет
Дата: 28/06, 11:13
Шефът на БАБХ: Изтеглихме над 6 тона фалшиво масло от пазара
Дата: 28/06, 10:59
Борис Дали: Милионер съм от доста време
Дата: 28/06, 10:57
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 10:40