снимка pexels
Българско консулство на Мариций реши да открие Министерски съвет. То ще е ръководено от почетно (нещатно) консулско длъжностно лице със седалище в град Ебене Сайбърсити и с консулски окръг, обхващащ територията на Република Мавриций, както и за назначаване на г-н Пуман Вишал Рамлал, гражданин на Република Мавриций, за почетно (нещатно) консулско длъжностно лице, съобщиха от правителствената пресслужба.
Г-н Рамлал е завършил висше образование във Великобритания и притежава следдипломни квалификации в областта на икономиката и финансите.
Понастоящем е старши мениджър в отдел "Стратегия и бизнес развитие“ в Държавната банка на Мавриций, развивайки преподавателска дейност в Политехническия институт и в Института за повишаване на способностите на Мавриций в областта на бизнеса, икономиката и управлението на проекти, предаде burgas24.bg.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 19:50
Мъжко кожено яке – вечната класика в мъжкия стил
Дата: 21/04, 19:50
Александър Шестаков е в тежко състояние
Дата: 21/04, 19:47
Ивет Горанова: Време е за реални действия
Дата: 21/04, 19:44
Доставките по петролопровода „Дружба“ вече могат да бъдат възобновени
Дата: 21/04, 19:33