снимка Булфото
Лошото време в Централна и Южна Германия стана причина и днес да има над 300 отменени полета от и до Франкфурт. Сред тях са и тези на авиокомпанията "Луфтханза" от и до София.
Летището в Мюнхен вече функционира нормално и полетите от и до София се изпълняват. В следобедните часове се очакват нови снеговалежи в Бавария.
Затруднено е движението по магистралите в централната и южната част на Германия. Вчера следобед и през нощта се образуваха километрични задръствания. Заради минусовите температури от Червения кръст раздаваха храна и топли напитки на блокираните шофьори.
Проблеми има и с железопътният транспорт. Влаковете се движат с големи закъснения заради обледенени линии и стрелки. По някои отсечки има заместващ автобусен транспорт, съобщи БНР.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъчварова: Логично е да се мисли за номиниране на Гюров за президент
Дата: 10/05, 16:15
Масово велошествие по Цариградско шосе в очакване на Джирото в София
Дата: 10/05, 16:14
Моуриньо отрече да е имал какъвто и да е контакт с Реал Мадрид до момента
Дата: 10/05, 16:02
БАБХ пресече контрабанда на екзотични птици за стотици хиляди евро
Дата: 10/05, 15:55
Калфин: Защо в България месо и млечни продукти са по-скъпи, отколкото в други държави от ЕС?
Дата: 10/05, 15:411 Коментар