Снимка: Булфото
Възстановиха движението по автомагистрала „Хемус“ в посока Варна, в участъка между квартал "Повеляново" и село Слънчево, където по-рано днес беше възникнало пътнотранспортно произшествие, съобщават от Областната дирекция на МВР в морската столица.
Трафикът се осъществява нормално. Благодарим на водачите за търпението и за спазването на указанията на полицейските служители, допълват от ОДМВР-Варна.
Край село Слънчево е самокатастрофирал автомобил.
На място са пристигнали екипи на „Пътна полиция“ и ЦСМП, които оказаха необходимото съдействие и обезопасиха района. Движението в участъка беше отклонявано по стария път до приключване на действията на място, заявиха тогава от полицията.
И призоваха водачите да спазват указанията на полицейските служители, да се движат с повишено внимание и съобразена скорост при преминаване през района.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Дуа Липа се омъжи за актьор
Дата: 31/05, 23:31
ЕС обмисля замразяване на тавана върху цената на руския петрол
Дата: 31/05, 23:21
България разгроми Франция и е на 1/4-финал на европейското по минифутбол
Дата: 31/05, 23:06
Камен Кенов: Българинът е бил здрав селяк и непобедим войник
Дата: 31/05, 22:521 Коментар
Шофьорите да се движат с повишено внимание в участък на АМ „Хемус“ от утре
Дата: 31/05, 22:36