снимка: МВР, илюстративна
Катастрофа след гонка с шофьор с мигранти в Бургас. Рано тази сутрин полицейски екип към ОДМВР - Бургас опитал да спре за проверка лек автомобил със софийска регистрация в района на ул. „Струга“ в посока УМБАЛ - Бургас.
Вместо да преустанови движението си, шофьорът увеличил скоростта и продължил към бул. „Никола Петков“. Автомобилът излязъл от пътното платно и паднал край входа на подлез между комплексите „Зорница“ и „Изгрев“, предава Нова телевизия.
След инцидента водачът избягал от мястото, като в автомобила били открити трима мъже, които се представили за марокански граждани. Те са транспортирани до УМБАЛ - Бургас за медицински преглед. Работата по установяването и задържането на шофьора продължава.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
България и Румъния тренираха съвместни действия в мащабно военно учение
Дата: 29/05, 20:06
По следите на доброто: кои са хората, които променят средата в България
Дата: 29/05, 20:00
МС изтегли от парламента проекта за нови трикоординатни радари за армията
Дата: 29/05, 19:56
Путин: Кой в Румъния говори за това, че дронът е руски?
Дата: 29/05, 19:532 Коментара
Владислав Горанов: Проблемите във фиска не са от вчера, а се трупат от 2021 година
Дата: 29/05, 19:44