кадър: Нова тв
Фотомоделът Нора Недкова завърши на трето място в звездната надпревара в Hell’s Kitchen.
Тя се изправи срещу своята съперничка Славена Вътова в решаващ кулинарен дуел, където не успя да се справи достатъчно добре с поставената от шеф Ангелов задача. Денят в Кухнята на Ада започна с предизвикателство за Черни куртки и най-близките им хора.
Най-успешно се представи дуото на Събков и майка му Пепи.
Денисиньо и неговата половинка Айсен, както и Спирова и нейната майка Цветанка, заслужиха комплименти за работата си. За награда победителите получиха специална вечеряизненада, към която се присъедини и Трифонова.

Вечерта продължи със звездния полуфинал, който противопостави пианиста Евгени Генчев, фотомодела Нора Недкова и “Мис България 2006” Славена Вътова.
Те трябваше да готвят по двойки с тримата претенденти за голямата награда, като всеки отбор разполагаше с обща куртка.
Победата извоюва Евгени, а към него във финала ще се присъедини Славена.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Пазарувахме в Lidl - колко успяхме да спестим от сметката?
Дата: 21/05, 02:30
Откриха ново решение за простатата
Дата: 21/05, 02:20
Лекари от Турция консултират безплатно във Варна
Дата: 21/05, 02:10
А1 разширява семейството на телевизионните си канали с MAX One
Дата: 21/05, 02:10
Роувърът на НАСА измина почти 42 км в търсене на признаци за древен живот на Марс
Дата: 21/05, 02:00