Кадър bTV
Протест срещу пътния травматизъм организира сдружение „Ангели на пътя“ тази вечер. Повод са поредните тежки катастрофи от последните дни, отнели няколко живота.
Демонстрации ще има пред съдебните палати в големите градове в страната от 19 ч., предава bTV.
Организаторите посочват, че се събират в памет на ВСИЧКИ загинали деца по българските пътища, като ще запалят свещи, ще пуснат балони и бели гълъби.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шофьорът, помел скутера с двамата тийнейджъри край Мездра, бил с книжка от януари
Дата: 26/06, 09:47
Образуваха бързо производство за дрифт с автомобили в Свищов
Дата: 26/06, 09:33
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки в Бургаско
Дата: 26/06, 09:271 Коментар
Алекс Илиев: Всеки мач за Спартак ще бъде финал
Дата: 26/06, 09:26
Полицията разследва смъртта на 85-годишен чешки турист в хотелски басейн в Приморско
Дата: 26/06, 09:22