Стрелба и в побой в София заради бърз кредит. Ливанец е в болница


23/02/2024, 07:20

Снимка: Петел

Стрелба и побой в София, ливански гражданин е в болница, а трима са арестувани, съобщава "Нова телевизия", позовавайки се на свои източници.

Поводът за агресията тази вечер са неуредени финансови сметки.

Мъжът посетил офиса за бързи кредити, откъдето дъщеря му е взела заем. Тя изтеглила сумата от 500 лева. На място научава, че вече дължи 3 000 лв.

Ливанецът изважда газов пистолет и произвежда три изстрела, според източниците на NOVA. Трима служители, намиращи се в офиса, взимат бухалки и му нанасят побой. Мъжът е приет в болница, а те са арестувани.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кристиано Роналдо и Лионел Меси загубиха няколко милиона последователи заради мащабна кампания на Meta
Дата: 08/05, 02:001 Коментар

Глобяват Община Шумен за недостатъчен контрол на сметището
Дата: 08/05, 01:30

Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 01:00

На 8 май църквата почита паметта на Свети апостол и евангелист Йоан Богослов, честват се имената на Йоан, Йоана, Иван, Иванка
Дата: 08/05, 01:00

Роналдо с гол номер 100 в саудитското първенство
Дата: 08/05, 00:45

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия