кадър bTV, Фейсбук
редактор Веселин Златков
Интересна сцена се разигра в ефира на „Преди обед” по bTV. Темата беше българската баница, която се превръща кулинарен хит във Франция и цяла Европа и конкуренция на традиционния за тази част на света киш.
Водещият Петър Дочев влезе в темата с вита баница на поднос. По-интересното беше, че той реши да говори по нея, имитирайки речта на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов. Той го иронизира, заявявайки, че след като сме влезли в еврозоната, сега ще я превземем с баница.
Импровизацията явно не се хареса на редакторите и продуцентите на предаването. Това стана ясно, след като Дочев рязко извади слушалката от ухото си, явно за да не чува протестите на екипа зад кадър.
Актьорът все по-често използва предаването за вкарва уж случайно политически коментари, въпреки че „Преди обед” не е политическо предаване. По-късно той ни в клин, ни в ръкав цитира друга реплика на Борисов.
„Искам само да кажа, че аз Влади Горанов не го познавам”, заяви Дочев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Спартак играе с Дунав в Обзор
Дата: 19/01, 13:11
Защо сънуваме: от древни вярвания до съвременна невронаука
Дата: 19/01, 13:10
Обсъждат три нови варианта за вноските по "втората пенсия"
Дата: 19/01, 13:03
Отиде си директорката на Френската гимназия в Пловдив Мариела Николова
Дата: 19/01, 12:55
Гръцките фермери се изтеглят от блокадите по границите с България
Дата: 19/01, 12:53