Булфото
Пожар е горял в апартамент в Свищов вследствие на неправилно ползване на нагревателни уреди. Това съобщиха от Регионалната дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ във Велико Търново.
Снощи в 20:16 часа е получен сигнал за пожар в апартамент в жилищна сграда на ул. „Екзарх Антим I“ в дунавския град. На място е изпратен екип от трима пожарникари и един пожарен автомобил от Районната служба в Свищов.
В апартамента от огъня са унищожени мебели, бяла и черна техника, опушени са около 40 кв. м. стени и тавани. Пожарникарите са успели да предотвратят разпространяване на пожара в жилищната сграда, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Над 400 българи се прибраха от Дубай и Абу Даби
Дата: 05/03, 07:001 Коментар
Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 05/03, 07:00
Адресите без ток днес във Варна и региона
Дата: 05/03, 07:00
Вкусът на Гърция – чист зехтин директно от производител
Дата: 05/03, 06:10
По Черноморието предимно облачно, но без валежи
Дата: 05/03, 06:00