Снимка Булфото
Трима представители на ГЕРБ-СДС са на консултации при държавния глава.
Президентът Илияна Йотова провежда задължителните по конституция консултации с представители на парламентарните групи в 52-рото Народно събрание.
Първо тя прие "Прогресивна България", а след това ГЕРБ-СДС.
На "Дондуков" 2 не дойде Бойко Борисов, но влязоха Рая Назарян, Йорданка Фандъкова и Томислав Дончев, пише novini.bg.
"Надявам се на стабилност, развита и просперираща България, за което от голямо значение е работата на опозицията", каза им президентът.
"Действително сме в една нова политическа обстановка", напомни държавният глава Илияна Йотова и поясни: "Прогресивна България" спечели мнозинство".
На срещата стана ясно, че от ГЕРБ-СДС биха подкрепили при определени условия бюджета на мнозинството.
По-късно се очаква държавният глава да разговаря с представители на парламентарните групи на „Демократична България“, „Продължаваме промяната“, „Движение за права и свободи – ДПС“ и „Възраждане“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Скриха близо 20 000 бездимни цигари зад резервоар на автобус
Дата: 05/05, 13:57
Доц. Стелян Димитров: В района на "Западен парк" в София открихме доста голямо свлачище
Дата: 05/05, 13:53
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 05/05, 13:40
Екип на bTV слезе в свлачището край Смолян: Земната маса се движи като река
Дата: 05/05, 13:391 Коментар
4-годишно дете пострада след сблъсък с товарен автомобил в Троян
Дата: 05/05, 13:31