Пенсионира се


Дата: 17/03, 10:10

Булфото

Бизнесменът Васил Божков разкри в интервю, че е изиграл ключова роля за това Кирил и Георги Домусчиеви да избегнат съдебни преследвания, подобни на тези, с които самият той се сблъска през 2020 г..

В разговор с журналистките Генка Шикерова и Миролюба Бенатова, Божков заяви, че ако не е „разбутал системата“, днес и Домусчиеви биха били засегнати, предаде Евроком и Спортлайв.

Наскоро прокурор Кънев призова братя Домусчиеви и братя Папазки да дадат показания по едно от делата срещу Божков. В крайна сметка обаче единственият, който се яви, беше Валтер Папазки – човекът, който през последната година стана широко дискутиран заради придобиването на акциите на ЦСКА от семейство Ганчеви.

„Може да попитате прокурор Кънев защо Домусчиеви са призовани“, заяви Божков. Според него целта е делото да бъде забавено, тъй като „това е върхът на кариерата му“.

„Домусчиеви трябва да са ми благодарни“

Божков подчерта, че няма общ бизнес с Домусчиеви, но ако ситуацията от 2020 г. се беше повторила, и техният бизнес е щял да бъде ударен.

„В един ден Домусчиев щеше да осъмне с барети пред вратата“, категоричен беше Божков, който в края на интервюто заяви, че вече е „пенсионер“.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Григор Димитров може да вземе реванш от французин
Дата: 03/03, 10:56

По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 10:50

Варна отбелязва 148 години от Освобождението на България с богата празнична програма
Дата: 03/03, 10:44

"Синя зона" и "Зелена зона" няма да работят във Варна на 3 март
Дата: 03/03, 10:36

Николай Младенов: Рубио твърди, че Иран произвежда 100 балистични ракети месечно
Дата: 03/03, 10:271 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия