Пунктът на Аутотест Груп откри трета линия във Варна


07/04/2024, 16:10

Пунктът за годишни технически прегледи на Аутотест Груп се разшири с още една линия във Варна.

По този начин той се превърна в най-големия в морската столица и областта и единствен ще прави прегледи на три автомобила по едно и също време.

Аутотест Груп е и единствената наша компания, която дава възможност на всички свои клиенти да си направят онлайн резервации на gtp.bg, а по време на извършване на самия преглед за тях са подсигурени и допълнителни услуги.

Линия №3 бе открита днес на паркинга на МЕТРО и през целия ден всички шофьори ще имат възможност безплатно да си направят тест на амортисьори със специална апаратура, лазерно измерване на спирачните дискове и проверка на цялостното състояние на акумулатора.

За всички гости пък от Аутотест Груп са подготвили и специална томбола, от която петима ще спечелят карти за годишен технически преглед.

Трите линии на пункта ще работят всеки ден, като от понеделник до петък те ще са отворени от 8 до 20 часа, а в събота и неделя – от 8 до 18 часа.

Освен че е безспорен лидер във Варна, в национален мащаб Аутотест Груп разполага с 13 пункта и най-добре обучените специалисти, част от които са преминавали специализирано обучение в Германия.

През 2023 година в пунктовете за ГТП на Аутотест Груп са извършени близо 100 000 периодични технически прегледи.

--

За контакти:

Тел.: 0700 18752

Сайт: gtp.bg

Фейсбук: autotestgroup

 

*публикация

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



В Япония въвеждат технология в колите, която да следи какво прави шофьора
Дата: 27/08, 02:001 Коментар

А1 и Уча.се с ново партньорство за началото на учебната година
Дата: 27/08, 01:50

Съдът спря търга на 100 артефакта от „Титаник“
Дата: 27/08, 01:30

Учени създадоха наночастици, ускоряващи срастването на зъбните импланти с костите
Дата: 27/08, 01:00

Арестуваха 16-годишен за планиран терор срещу детска градина в Норвегия
Дата: 27/08, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия