Иван и Андрей: Националният ни стадион е срам за държавата


08/04/2024, 16:20

кадри bTV, YouTube/Иван и Андрей Неофишъл

редактор Веселин Златков 

Провокирани от свои почитатели в социалните мрежи, продуцентският дует Иван и Андрей дадоха своя коментар за боя на време на мача Левски-ЦСКА в неделя. Те отговориха в Инстаграм на въпроса биха ли отишли на мач с децата си, когато на стадионите се случват подобни батални сцени.

„Аз от 6 години не ходя на мачове, но Иван може да ви отговори”, това гласи лаконичният коментар по темата на Андрей Арнаудов. Колегата му Иван Христов, който е запален левскар, не коментира директно боя, но даде интересна гледна точка към случилото се.

„Аз не бях на мача, а по телевизията много оскъдни кадри показаха. Мнението ми е, че има стадиони, които категорично не са подходящи за деца и жени. Националният стадион, който е срам за държавата ни, е тотално неподходящ. Освен това на такова дерби не бих завел малки на нито един стадион у нас”, това заявява той.

Иван и Андрей съобщиха също, че темата за агитките ще влезе в тяхното ново предаване в YouTube. Тя ще бъде част от по-голям разговор за това какво си позволява българската полиция.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Правителството и социалните партньори определиха критерии за адекватност на минималната работна заплата
Дата: 21/08, 18:54

Сметната палата: 108 почивни бази за ученици у нас стоят затворени и се рушат
Дата: 21/08, 18:47

Полицията издирва 78-годишната Стояна от Казанлък
Дата: 21/08, 18:38

Управителят на БНБ Димитър Радев: Еврото е рамка. Стабилността е избор
Дата: 21/08, 18:301 Коментар

Принц Хари, Елтън Джон, Лиз Хърли и още четирима трябва да платят минимум 9,5 млн. паунда на Daily Mail
Дата: 21/08, 18:24

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия