Снимка Булфото
Полицията в Лом установи 46-годишен мъж, налагал постоянен физически и психически тормоз над 37-годишната си съпруга, съобщиха от ОДМВР-Монтана.
Жената е заявила, че в продължение на повече от една година е била подложена на постоянен физически и психически тормоз, като е била и системно заключвана в семейното жилище, пише novini.bg.
Полицаите незабавно са предприели описаните в Закона за защита от домашното насилие процедури, като са попълнени необходимите документи и приложения, потвърждаващи данните за извършеното домашно насилие.
Мъжът е настанен за лечение в Психиатричното отделение на общинската болница „Свети Николай Чудотворец“ в Лом. По случая е образувано досъдебно производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Голям астероид ще премине близо до Земята в събота
Дата: 26/06, 08:38
Очевидец за катастрофата на "Тракия": Нямаше абсолютно никакви следи от гръмнала гума, нямаше и никакви следи от спирачен път
Дата: 26/06, 08:34
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 08:30
Парламентът продължава обсъждането на промените в Закона за съдебната власт
Дата: 26/06, 08:17
Русия свали 660 украински дрона през изминалата нощ
Дата: 26/06, 08:111 Коментар