Кадър Нова тв
Много зрителите са разочаровани и се кълнат, че вече няма да гледат "Един за друг" по Нова тв.
Най-големите сладури във Вилата на Любовта - Дарина и Денис от Мадан, напуснаха “Един за друг” след като отпаднаха с един глас. Йордан и Елизабет бяха хората, които решиха кой ще си ходи и кой продължава напред.
Малко не им достигна да избегнат елиминациите, но късметът им изневери. Те имаха нужда от задължителна победа в изпитанието за двойки, но една грешна стъпка ги лиши от спасението, пращайки ги на елиминация срещу семейството на Йоана и Румен.
Предизвикателството за двойки, което ги препъна изискваше бързина, точност и отлична комуникация между партньорите. Дамите бяха въоръжени с дрелка в ръка, а кавалерите влязоха в ролята на навигатори. Задачата за жените беше да спукат осем балона, но не хаотично, а в специфична последователност. Задачата да упътват половинките си в правилна посока бе на техните партньори. Всяка грешна стъпка обаче, носеше на прегрешилите две допълнителни минути към тяхното финално време. С един сбъркан балон и добавени 2 минути Дарето и Денис отидоха на елиминации.
Продължение в https://vihrogon.bg/naj-haresvanata-dvojka-napusna-edin-za-drug/
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 19:50
Мъжко кожено яке – вечната класика в мъжкия стил
Дата: 21/04, 19:50
Александър Шестаков е в тежко състояние
Дата: 21/04, 19:47
Ивет Горанова: Време е за реални действия
Дата: 21/04, 19:44
Доставките по петролопровода „Дружба“ вече могат да бъдат възобновени
Дата: 21/04, 19:33