кадър Нова тв
Част от жалбите по битовите сметки за ток за декември са основателни и потребителите ще бъдат компенсирани. Това каза служебният министър на енергетиката Трайчо Трайков, предаде БНР.
До края на февруари или началото на март ще бъдат обработени всички подадени жалби, каза новият министър на енергетиката Трайчо Трайков при инспекция на ПАВЕЦ-Чаира:
"Вчера имах среща с председателя на КЕВР, за което му благодаря. Вече има предварителна представа какво се е случило. Случаите са различни. Най-важното е, че има жалби, които са основателни. Трябва да се стигне докрай, да се види каква е причината, да се види как да бъдат компенсирани хората и това ще се случи. Съветвам всеки, който има съмнения, че има нещо нередно със сметката, да подаде сигнал до КЕВР".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
107-годишен е най-възрастният пациент, преминал през Спешното на пловдивската УМБАЛ "Свети Георги"
Дата: 02/03, 09:26
Млад мъж от Бургас почина след пушене на цигара, напоена с упойка за коне и белина
Дата: 02/03, 09:131 Коментар
Изплащането на пенсиите започва на 9 март
Дата: 02/03, 09:08
Николай Младенов: ОАЕ поема разходите за настаняване, храна, напитки и дори помощ за презаписване на полети за всички засегнати и блокирани пътници
Дата: 02/03, 09:031 Коментар
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 02/03, 09:02