Снимка: Сайт на Черно море
Вирус повали младежкия национал на Черно море Берк Бейхан. Той е вдигнал висока температура и заради това пропусна първата контрола от зимната подготовка, която „моряците“ спечелиха с 2:1 срещу румънския Фарул на базата му в Овидиу.
В зависимост от състоянието на халфа ще стане ясно дали той ще играе във втората проверка срещу Добруджа на 14 януари в Албена.
Спарингът в сряда ще започне 14 часа, като в него Илиан Илиев отново ще разчита на няколко юноши от школата.
Един от тях – Емануил Няголов, донесе победата над Фарул с хубав гол. Според легендата на Черно море Тодор Марев левият бек има качества, с които да се превърне след време в основна фигура в представителния тим на клуба.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Барселона беше много близо, но отпадна за Купата на краля
Дата: 04/03, 00:13
За рекордите на Гинес: Откриха питон с дължина над 7,2 метра
Дата: 04/03, 00:00
Барселона мечтае за невъзможния обрат: 3:0 срещу Атлетико Мадрид
Дата: 03/03, 23:54
Иво Димчев: Честит празник и благодаря от сърце за стотиците съобщения и милите думи!
Дата: 03/03, 23:481 Коментар
Германският канцлер Фридрих Мерц: „На едно мнение сме по отношение на премахването на този ужасен режим в Техеран“
Дата: 03/03, 23:42