Звезда на Лудогорец порази вратата на унгарците на Евро 2024

Дата: 15/06, 16:25

Стопкадър БНТ

Швейцария води на Унгария с 1:0 през първото полувреме на втория мач от Група "А" на Евро 2024. Звездата на Лудогорец Квадво Дуа откри резултата в 13-ата минута.

Двата тима демонстрираха много висока темпо от първата секунда и още в самото начало Мишел Абишер бе намерен в наказателното поле, но изстрелът му първо бе спасен, а впоследствие се оказа, че самият той е бил в засада.

Израз именно на тази голяма амбиция бе груб фал от страна на десния бранител на “кръстоносците” Силван Видмер срещу левия такъв на “маджарите” Милош Керкез, който му донесе жълт картон. Футболистите на Мурат Якин категорично поеха топката в своите крака и наложиха превъзходство. Така се стигна до 13-ата минута, когато Ебишер с отличен пас намери брилянтно Квадво Дуа зад гърба на отбраната, а нападателят на Лудогорец реализира без замисляне за 0:1 покрай Петер Гулачи.

В първия момент асистентът маркира засада, но такава нямаше и след като положението бе прегледано на ВАР, съдията зачете попадението, пише sportal.bg

С двама победители завърши ветроходна регата "Варна 200"
Дата: 18/06, 17:04