Снимка: Булфото
По предложение на ГЕРБ-СДС гласуването на промените в КСО на второ четене беше отложено. При първото гласуване само ПП-ДБ се обявиха "против", а при прегласуването към тях се присъединиха и от МЕЧ, посочи БНР.
Изслушването на министър-председателя Андрей Гюров и трима министри от кабинета също беше отложено, но за по-късно през деня.
Повод стана постъпило уведомление от Гюров и служебния министър на транспорта Корман Исмаилов, че поради неотложни ангажименти не могат да присъстват. Депутатите обаче решиха да им дадат възможност по-късно да се включат в процедурата по изслушване. Темата е ситуацията с намиращите се на летището военни самолети на САЩ, напрежението в Близкия изток и планираното му временно затваряне за граждански цели. Изслушването е по искане на "Възраждане".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Проф. Владимир Чуков: Няма как Иран да спечели битка срещу девет държави
Дата: 02/03, 22:40
Родителите на загиналите на Околчица искат разкриване на трафичните данни от мобилните им телефони
Дата: 02/03, 22:40
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 02/03, 22:30
Иранският посланик в Испания: Ще атакуваме всяка база на САЩ в Европа, ако се наложи
Дата: 02/03, 22:26
Автоинструктор: Новите технологии носят фалшиво чувство за спокойствие
Дата: 02/03, 22:08