Нидерландия сложи край на мечтите на Турция

Дата: 07/07, 00:01

кадър: БНТ

Нидерландия е последният полуфиналист на Евро 2024! "Лалетата" направиха обрат през второто полувреме срещу Турция и се наложиха с 2:1, а следващият им съперник е Англия, предава Спортал.

Отборът на Роналд Куман показа характер и сломи съпротивата на турците, които бяха подкрепяни от голям брой свои фенове на "Олимпиащадион в Берлин".

Самет Акайдън даде преднина на Турция в 35-ата минута след удар с глава и грешка на вратаря на Нидерландия Барт Вербруген. "Оранжевите" изравниха в 71-ата минута чрез Стефан де Фрай след центриране на Мемфис Депай, а в 76-ата Мерт Мюлдюр си отбеляза автогол, който реши мача.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!

Спонсорирани връзки.

В Разград избират най-вкусния млечен продукт с онлайн анкета, танцьори от 5 континента пристигат за Панаира на киселото мляко следващата седмица
Дата: 13/07, 02:40

Поръчай предварително Galaxy Z Flip6 или Galaxy Z Fold6 от А1 и вземи с до 350 лв. отстъпка

Как се печелят пари от ранно инвестиране в криптовалути?

България се класира за финала на Европейското първенство по волейбол за жени до 18 години
Дата: 13/07, 02:00

А1 стартира предварителните поръчки на Samsung Galaxy Watch7 и Samsung Galaxy Watch Ultra
Дата: 13/07, 01:50