Пепи Бакърджиев се заплесна по кръшна гъркиня, Цънцарова му се скара


22/04/2024, 13:25

кадри bTV

редактор Веселин Златков 

Все повече българи поглеждат към Гърция с наближаването на празниците, а bTV решиха в сутрешния си блок да ги информират и окуражат да пътуват натам. По време на традиционната „седянка” на екипа водещата на „Тази сутрин” Мария Цънцарова надлежно информира, че цената на агнешкото там е 15 евро, но с намеса на гръцкото правителство вероятно ще падне до 10 евро за килограм по Великден.

Докато тя четеше информацията, на екрана вървяха кадри от гръцки плажове и таверни. Цънцарова тъкмо щеше да каже как е положението с козунаците и в кадър се появи млада жена по бански, която кръшно танцуваше.

Тази гледка предизвика моментална реакция на Пепи Бакърджиев, който се възхити и саботира включването на водещата. „Мани ги козунаците, гледай какво става тука!”, възкликна прочутият любовчия.

Ситуацията беше доста комична, но не и за Цънцарова. Заради прекъсването тя не спря да се заяжда с Бакърджиев до края на раздумката, а покрай него и със Злати Йочев, другия мъж на диванчето.

Водещата заяви, че жените в екипа трябва да бъдат компенсирани с видео на красив мъж, за да има равнопоставеност на половете. Желанието ѝ беше изпълнено, като без особен повод бяха пуснати кадри на полуголия Дейвид Бекъм, който сменя крушка в дома си, а съпругата му Виктория го снима.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дете с електрическа тротинетка се блъсна в кола в Луковит, глобиха родителите му
Дата: 21/08, 12:55

МВР издирва 2 сестри на 16 и 14 години от Лехчево
Дата: 21/08, 12:54

Хванаха 20-годишен, откраднал 200 л дизелово гориво от камиони в района на Априлци
Дата: 21/08, 12:48

Френски и испански самолети гасиха 3 пъти пожари в България през 2024 година, един път руски преди 19 години
Дата: 21/08, 12:44

Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 21/08, 12:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия