Наставникът на Лудогорец: Има и такива мачове

Дата: 02/09, 01:00

кадър: Диема спорт

Наставникът на Лудогорец Захари Сираков даде мнението си след равенството с 0:0 с Черно море. Специалистът похвали своя отбор и прие философски шампионатното реми в Разград.

"Не достигна голът. Изиграхме перфектно първо полувреме, в което създадохме много положения, които за съжаление не успяхме да реализираме. Започнахме добре и второто полувреме, до червения картон. До последно играехме за победата. Въпреки че бяхме с десет човека, пускахме офанзивни футболисти. Поздравих момчетата, има и такива мачове, както казах - създадохме положения, но не успяхме да реализираме гол за съжаление.

Сега ги пускам момчетата малко да починат, защото много мачове им се събраха. Поздравих ги, защото въпреки умората, играха до последно. Радва ме, че въпреки, че бяхме с десет човека, се опитвахме да победим. В Лига Европа няма слаби противници, радващо е, че в първия мач сме домакини. Надявам се да стартираме с успех и това да ни даде допълнително самочувствие. Евентуални трансфери ли? Това към ръководството", каза бившият защитник на Левски, допълва Спортал.

Нов проект на Комфорт ООД – жилищен комплекс Кабакум Плаза на метри от плаж Кабакум във Варна
Дата: 15/09, 06:00

Учебен център "Клуб Трийхаус" обявява прием за следобедна занималня през учебната 2024/2025