НИМХ
През нощта ще бъде предимно ясно. Ще духа слаб вятър от запад-северозапад. Минималните температури ще бъдат между минус 4° и 1°, в отделни райони на Северна България, където ще бъде тихо, по-ниски – между минус 5° и минус 8°, в София – около минус 3°. Утре ще преобладава слънчево време. Още преди обяд от северозапад ще започне временно увеличение на облачността, което до вечерта ще достигне и Югоизточна България, а в Североизточна България към края на деня ще има малка вероятност да превали слаб дъжд. След обяд от запад ще започне ново разкъсване и намаление на облачността и ще се появи висока облачност. Ще духа слаб вятър от запад-югозапад. Преобладаващите максимални температури ще бъдат 8°-13°, в София – около 10°.
В планините ще има променлива облачност и на отделни места ще превали слаб сняг. Ще духа умерен и силен северозападен вятър. Температурите ще се повишат и максималната на височина 1200 метра ще бъде около 6°, на 2000 метра – около 0°.
По Черноморието ще преобладава слънчево време, но след обяд облачността ще се увеличи. Ще остане без валежи. Ще духа слаб вятър от запад, който след обяд ще се ориентира от югозапад и ще се усили до умерен. Максималните температури ще бъдат 6°-9°. Температурата на морската вода е 4°-7°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Унгария ще блокира 20-ия пакет европейски санкции срещу Русия
Дата: 22/02, 16:14
Бащата на Сияна: Всички ние трябва да си простим. Да поискаме прошка. Цялото общество
Дата: 22/02, 15:55
Кукери гониха злите сили във варненското село Тополи
Дата: 22/02, 15:46
Благотворителна изложба в подкрепа на художничката Огняна Серафимова след пожар в дома ѝ във Варна
Дата: 22/02, 15:41
65-годишен мъж загина в апартамента си при пожар във Видин
Дата: 22/02, 15:19