Огромен пасажер акостира на Морска гара въпреки бурното море (снимки)


01/10/2013, 15:16

снимки: Румен Сарандев

Гигантски по размери пътнически кораб акостира рано тази сутрин на Морска гара – Варна. MS COLUMBUS 2 е с дължина 180 метра, което го прави един от най-внушителните пасажери, влизали някога във Варненското пристанище.

За да акостира на пристана на Морска гара, се е наложило два влекача да подсигурят маневрата, предаде Днес +. Странното придвижване на кораба е направило впечатление на живеещи в Галата , които първоначално са останали с впечатление, че в морето край Варна се случва някакъв инцидент. 

Корабокрушение обаче не е имало, всички на борда са живи и здрави, научи Днес+ от морски спецове. Тази нощ точно в 24:00 ч. морското чудовище MS COLUMBUS 2 ще отплава за Констанца.



Всички канали на пристанище Варна са затворени за маневриране на кораби, съобщават от „Ръководство на корабния трафик – Варна”. Ограничението е въведено, заради силен вятър с пориви от 7-12 м/сек. Вълнението на морето в района на пристанището е 4 бала.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Изпратиха "Кугър" на спасителна акция за пострадал турист под Мальовица
Дата: 22/08, 18:51

Откриха части от дрон, изхвърлен от морето на плажа в местността Ракитника край Варна
Дата: 22/08, 18:441 Коментар

Катастрофа затруднява движението по пътя Дуранкулак – Варна
Дата: 22/08, 18:33

Мъж е в болница, след като катастрофира и колата му се запали край село Клокотница
Дата: 22/08, 18:22

Задържаха трима мъже, докато пренасят контрабанден тютюн в Пловдив
Дата: 22/08, 18:05

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия