Спират тировете по автомагистралите за Великден


08/04/2026, 13:52

снимка: АПИ, илюстративна

Движението на тежкотоварни автомобили ще бъде ограничено по автомагистралите по време на Великденските празници. Това съобщи на брифинг пред журналисти главен инспектор Лъчезар Близнаков от "Пътна полиция" при Главна дирекция "Национална полиция", предаде БТА.

Създали сме организация и сме предприели мерки, за да се осигури безопасното придвижване на всички граждани по празниците, каза главен инспектор Близнаков. Над 700 са полицейските наряди, на които са възложени задачи по контрол на пътното движение в тези дни, посочи той. 

Утре - 9 април, от 15:00 до 20:00 ч. ще бъде ограничено движението на камиони по автомагистралите в посока изход от София. В петък - 10 април, движението ще бъде ограничено от 9:00 до 14:00 часа, каза Близнаков. 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Хампарцумян: 130 долара за барел не е пик, а предвестник на буря
Дата: 18/04, 17:46

Виктор Стоянов: Северна Македония няма да промени отношението си към България след вота в Унгария
Дата: 18/04, 17:42

Асен Агов: Унгария и при Мадяр ще бъде същата консервативна страна
Дата: 18/04, 17:28

Лавров: Дойде време за разговор със САЩ относно бъдещите им икономически връзки
Дата: 18/04, 17:25

Сашо Везенков дублира историческата си награда в Европа
Дата: 18/04, 17:12

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия