Куп сигнали за паднали дървета и клони през нощта във Варна


02/10/2013, 11:19

14 инцидента с паднали дървета и клони от силния вятър са регистрирани във Варна през изминалата нощ. Това съобщи Ирена Петричева от Областната дирекция на МВР-Варна, пише "Радио Фокус".

В 22.30 часа е подаден сигнал за паднало дърво върху автомобил на ул. „Македония”, около 22.27 часа е подаден сигнал за затиснати коли на улиците „Венелин” и „Яворов”. Около 30 минути след полунощ е получен сигнал и за паднало дърво върху лек автомобил на ул. „Братя Миладинови”.

Около 2.40 часа дърво е засегнало и кола на бул. „Чаталджа”, малко след това е получен сигнал и за паднал клон върху кола на кръстовището на ул. „Македония” с „Державин”. Множество са и сигналите в целия град за паднали части и цели дървета, като няма пострадали хора, уточни Петричева.

И в момента продължават да постъпват сигнали, заради силния вятър.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



PRP и хиалуронова киселина: съвременен подход при болки и увреждания на ставите
Дата: 22/08, 17:40

Предстои почти пълно лунно затъмнение
Дата: 22/08, 17:36

Румъния изпраща пожарникари и хеликоптер „Блек хоук“ за борба с пожарите в Сърбия
Дата: 22/08, 17:26

Автомобил е паднал на жп релсите между гарите Курило и Реброво, жена е в тежко състояние
Дата: 22/08, 17:11

Гонка в Бургас: Задържаха молдовски шофьор и мароканец, издирват още двама мигранти
Дата: 22/08, 16:45

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия