Днес и утре ограничават движението по АМ "Струма"


Дата: 15/04, 09:08

снимка: АПИ

Днес и утре (16 април) от 10:00 ч. до 17:00 ч. поетапно ще се ограничава движението в скоростната лента, при 105-ти км на АМ „Струма“, в района на разклона за Банско. Временната организация се налага заради подмяна на преброителна камера, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура".

По информация на АПИ за днес е предвидено да бъде ограничено преминаването в скоростната лента в участъка, в посока София, а трафикът ще се осъществява в активната. На 16 април ще се ограничи движението в скоростната лента в посока Кулата, а трафикът ще се пренасочва в активната.

На 15 април от 9 ч. до 18 ч. на 16 април за ремонт на дилатационна фуга на мостово съоръжение, при 137-ми км на автомагистралата, в района на Струмяни и Микрево, в платното в посока Кулата, ще бъде ограничено движението в активната и аварийната лента. Трафикът ще преминава в изпреварващата лента.

Необходимо е шофьорите да се движат с повишено внимание, като следват стриктно поставената временна сигнализация в двата участъка и ограничението на скоростта до 90 км/ч.

Всички граждани и транспортни фирми могат да получават информация за актуалната пътна обстановка от интернет страницата на АПИ - www.api.bg, както и по всяко време от денонощието на тел. 0700 130 20 в АПИ.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 




Спонсорирани връзки.



Откриха тяло на жена на морския бряг в Бургас
Дата: 28/04, 09:03

Заловиха двама пияни да шофират посред нощ по централни улици на Варна
Дата: 28/04, 09:00

Заради три шоколада варненец се озова в ареста
Дата: 28/04, 08:56

Нов доклад: Безпрецентен скок във военните разходи за 2024 г. - най-големият след края на Студената война
Дата: 28/04, 08:41

Движението в Кресненското дефиле ще бъде затруднено заради ремонт
Дата: 28/04, 08:37

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия