Булфото
Нова излагация от страна на Ивайло Цветков - Нойзи, която се отразява и върху безупречния имидж на половинката му Мария Игнатова.
Съдът глоби с 500 лв. Ивайло Цветков-Нойзи, защото не се яви на делото за конфискуване на автомобила му, научи "24 часа".
На днешното заседание магистратите трябваше да решат дали да му бъде отнета в полза на държавата колата, с която бе хванат да шофира под въздействието на алкохол. Нито той, нито адвокатът му обаче присъстваха.
Поради тази причина Нойзи ще бъде доведен принудително на следващото заседание, което е предвидено за 6 юни.
Припомняме, че в края на м.г. на кръговото на ул. „Околовръстен път" и „Черни връх" автомобилът на Цветков бе спрян за проверка от служители на реда. Бил му направен тест, който показал концентрация на алкохол 2,12 промила. Колата му е била иззета.
По-късно същия ден Нойзи бе пуснат срещу парична гаранция от 15 000 лв.
Цветков е дал проба за изследване и в болница, която отчела по-висока стойност - 2,52 промила.
Цветков е поредният известен човек след Белослава, Андре Токев и много други, които бяха заловени и осъдени в последните години заради употреба на алкохол и наркотици при шофиране.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
ГЕРБ избра трима нови членове на Изпълнителната комисия
Дата: 30/08, 14:08
Почина първият съпруг на Мира Добрева – Веселин, баща на дъщеря й Лора
Дата: 30/08, 14:05
Първият учебен ден в цифри: До 800 евро за първокласник, държавата отпуска 153 евро
Дата: 30/08, 14:02
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 30/08, 14:00