Редактор: Недко Петров
Стопкадър Нова Тв
Познавам Христо Стоичков от дете, откакто се е родил, като всички. Истината е, че така сме си разменяли по някоя дума, може би за първи път преди двайсетина години. Ако не се лъжа, се засякохме на представянено на книгата на Кеворк Кеворкян, но по-близки станахме, може би последните пет-шест години.
Това призна Димитър Рачков.
Христо не допуска лесно до себе си човек, но допусне ли го, той е за цял живот. Христо е изключителен мъжкар. Може да не е толкова добре епилиран като Благо Георгиев, и да няма неговия фаянс и теракот, но той е изключителен корав, абе, истински мъжкар. Не говори много, а действа. Човек на действието. Разтопява се, когато чуе „деди“ от внуците си. Веднъж в моето предаване „Забраненото шоу на Рачков“, го попитах кое е по-ценно да държиш в ръцете си - Златна топка или внуче. Той отговори: Несъмнено внуче. Христо е изключителен професионалист и иска да е винаги добър във всичко, добави Рачков.
Пред Елизабет Методиева в „На кафе“ шоуменът обяви и гореща новина: Започва „Като две капки вода“, и ще издам една малка тайна. Тази година част от шоуто ще бъде и моята голяма приятелка Гала, за първи път го заявявам в ефир. Гала ще пее тази година 13 лайфа на сцената. Вие, много нещо не знаете за нея, Стефан също не знае много неща за нея.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Полицайка от Враца опита да пренесе кокаин през „Капитан Андреево“
Дата: 11/02, 17:24
Образуваха дело срещу висш политик за "Петрохан"
Дата: 11/02, 17:111 Коментар
Временно е ограничено движението по пътя Плевен - Бяла заради катастрофа
Дата: 11/02, 17:06
Радев: Президентът направи оптималния избор за служебен премиер в рамките на осакатената от сглобката Конституция
Дата: 11/02, 16:572 Коментара
Меглена Плугчиева: Президентът Йотова направи най-мъдрия избор за служебен премиер
Дата: 11/02, 16:52