кадри bTV, LadyZone.bg
редактор Веселин Златков
Макар да си тръгна относително рано и доста изненадващо, украинката Мария остана една от най-разпознаваемите „ергенки” в приключилия трети сезон на романтичното риалити. Тя разгневи доста хора с изказването си, че търси заможен мъж и не иска да живее в панелка в „Люлин” и веднага бе обявена за материалистка.
Оказва се обаче, че тя всъщност е доста по-обикновена, включително и като всички си е купувала дрехи втора употреба. И интервю за сайта на bTV LadyZone.bg тя призна, че дрехите „от килото” дават възможност да създадеш уникална визия. „Иначе, ако всички отидем в един бутик, ще си купим еднакви рокли и полички”, коментира Мария.
„Само не го казвайте на майка ми! Тя ще ме гръмне като нищо”, заяви украинката. Причината не е, че майката на „ергенката” се притеснява да не изглежда евтино. Тя вярвала в различни енергии, които могат да се запазят в дрехите, ако са носени от друг.
Мария явно не споделя нейните разбирания. Тя не само си пазарува от втори употреби, но и продава тоалетите, които не носи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
22-годишна жена загина при катастрофа на Околовръстното в София
Дата: 13/08, 08:521 Коментар
Пиар експерт: Румен Радев извлича от фактите това, което е удобно за него
Дата: 13/08, 08:461 Коментар
Иран опроверга Тръмп: Ормузкият проток остава блокиран
Дата: 13/08, 08:43
Променят организацията на движение в тунел "Витиня"
Дата: 13/08, 08:37
Маргаритов: Нещо се изкупува за 50 цента, а стига до рафта за 2.50 евро
Дата: 13/08, 08:343 Коментара