снимка Инстаграм/Александър Кадиев
редактор Веселин Златков
Александър Кадиев от доста време е сред най-обсъжданите личности не само в българската телевизия, а и в цялото публично пространство. Наскоро актьорът се наложи да обясни на зрителите, че трябва да разграничават образите, които той изгражда в предавания като „Аз обичам България” и „Кой да знае?“ от реалната му личност.
Синът на Катето Евро доказа, че е грижовен баща със снимка на която е с дъщеричката си. Най-интересното в забавния кадър обаче остава на заден план. Снимката е заснета на улица не къде да е, а в Сеул, столицата на Южна Корея.

Очевидно малката Кати е много щастлива, а и самият Кадиев гледа доста зашеметено. Много е вероятно малкото момиче, като много от връстниците си, да е фен на кей-попа. Сашо Кадиев получава много топли реакции от феновете си в социалната мрежа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
22-годишна жена загина при катастрофа на Околовръстното в София
Дата: 13/08, 08:521 Коментар
Пиар експерт: Румен Радев извлича от фактите това, което е удобно за него
Дата: 13/08, 08:461 Коментар
Иран опроверга Тръмп: Ормузкият проток остава блокиран
Дата: 13/08, 08:43
Променят организацията на движение в тунел "Витиня"
Дата: 13/08, 08:37
Маргаритов: Нещо се изкупува за 50 цента, а стига до рафта за 2.50 евро
Дата: 13/08, 08:343 Коментара