Снимка Булфото, архив
Има ли полезен ход за партиите в новото Народно събрание коментират университетските преподаватели проф. Росен Стоянов от НБУ и доц. Татяна Буруджиева от СУ "Св. Климент Охридски" в ефира на NOVA.
"Оставките в политиката се подават по няколко причини. Първата е, за да е гарантирано, че пак теб ще изберат. Втората е, за да се спасиш от нещо. А третата е, за да отвориш политически хоризонт, който си запушил", каза доц. Буруджиева.
"Днес има добра новина за хората от БСП и "Левицата" – получиха оставката преди БСП да стане парламентарна сила", добави тя.
По думите на проф. Стоянов наблюдаваме изключително ниска легитимност на парламента. "След първите две оставки предполагам, че е необходимо и ще се случат още една-две", поясни преподавателят.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 29/08, 14:30
Българи, наети за гроздобер във Франция, се оплакаха, че са били измамени
Дата: 29/08, 14:28
20 военни са на терен в засегнатата от наводнение община Струмяни
Дата: 29/08, 14:18
Диетоложка от САЩ: Яжте български чушки за здрави стави и гладка кожа
Дата: 29/08, 14:08