снимка: Булфото
Кметът Даниел Панов свика спешно Кризисния щаб за отстраняване на щетите от градушката и бурята над Велико Търново
Четвъртък, 13 юни, ще бъде неучебен ден за учениците от СУ “Вела Благоева”, съобщиха от училището, информира Янтра Днес. Причината е сериозно пострадалият от днешната буря покрив.
“Уважаеми ученици и родители, поради силната буря покривът на централния корпус е компрометиран и опасен. Директорът Ангел Янчев обявява 13 юни 2024 г. (четвъртък) за неучебен ден, съгласувано с областния управител, кмета на града и началника на РУО. Предстоят дейности по обезопасяване на сградата”, пише в съобщението.
Кметът Даниел Панов свика спешно Кризисния щаб за създаване на необходимата организация за отстраняване на щетите от градушката и бурята над Велико Търново. Всички сигнали на телефон 062619102 към дежурния ще бъдат предадени за отстраняване.
Към момента са подадени сигнали за 5 паднали дървета, щети по покрива на СУ “Вела Благоева”, две ударени от дървета коли, както и за запушени шахти.
Няма информация за пострадали хора.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Борисов: ГЕРБ ще продължи да съществува и без мен
Дата: 29/08, 13:24
Задържаната в Струмяни Гергана Петрова: Аз ринах кал, не съм провокатор
Дата: 29/08, 13:12
Започна заседанието на НС на БСП, обсъждат стратегическото ѝ развитие
Дата: 29/08, 13:02
Президентът за задържаната жена в Струмяни: Заставам изцяло в нейна защита
Дата: 29/08, 12:48
Турските корабособственици предупреждават: Атаките в Черно море могат да доведат до фалити
Дата: 29/08, 12:41