Кадър Телеграм
Русия подложи на масиран обстрел украинския град Днипро, предаде Актуално. Множество експлозии разтърсиха града, на много места горят мащабни пожари.
По-късно стана ясно, че са загинали най-малко четирима души. Поне 21 са били ранени, съобщи началникът на областната военна администрация Серхий Лисак.
При атаката е ударен популярен в Днипро комплекс от хотел и ресторант Bartolomeo, който е погълнат от пламъци. Спасителните дейности са в ход, а хората бягат от местата на ударите.
Малко по-късно бе съобщено, че е имало нов удар в близост до търговски център. Градът буквално е в пламъци.
На видео, разпространено в социалните мрежи се вижда и моментът на един от ударите, вероятно с ракета. Движеща се кола се разминава на косъм от директно попадение.
Държавната служба за извънредни ситуации на Украйна съобщи сутринта на 29 март, че са изгорели хотелски и ресторантски комплекс, 11 частни къщи и гаражи. Повредени са няколко многоетажни сгради и 21 автомобила.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Бившият шеф на отдел "Киберпрестъпност" в ГДБОП: В България вече няма фалшификатори
Дата: 14/01, 05:001 Коментар
5-годишно разсрочено плащане за завършени вили и апартаменти: промоция за инвеститори във Forest Club House от КУБ Корпорация
Дата: 14/01, 04:30
Край на сковаността в ставите
Дата: 14/01, 04:30
Повишение на температурите в сряда
Дата: 14/01, 04:00
На 14 януари е роден барабанистът на Нирвана Дейв Грол
Дата: 14/01, 03:00