снимка: pixabay.com
В петък ще бъде предимно слънчево, с разкъсана висока облачност. По-значителна ще е облачността над Северозападна България и там на места след обяд ще превали краткотраен дъжд. Ще духа умерен, в районите северно от планините и Източна България – временно силен и поривист вятър от юг-югозапад.
Максималните температури ще бъдат между 22° и 27°, в София - около 22°.
В планините ще бъде предимно слънчево, с разкъсана висока облачност. По-значителна ще е облачността над Западна Стара планина и не е изключено на отделни места да превали краткотраен дъжд. Ще продължи да духа силен, по високите части - бурен вятър от запад-югозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 14°, на 2000 метра - около 6°.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лева без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Първите щъркели пристигнаха в Разградско
Дата: 15/03, 23:32
Дизайн на етикети - Печат на етикети
Дата: 15/03, 23:20
Обявиха два дни ваканция през март за хиляди ученици
Дата: 15/03, 23:10
Loren Networks: Нашата система Mondis Energy открива до 60% от всички повреди в електропреносната мрежа и намаля разходите
Дата: 15/03, 23:10
Мбапе прати "Реал" (Мадрид) на върха в Испания
Дата: 15/03, 23:08