Булфото
Спор между варненци в социалните мрежи. Ябълката на раздора стана реновираната автогара в Морската столица Варна, предаде Varna24.bg.
Варненка изрази възмущението си от новата автогара във Варна. В свой пост във Фейсбук групата "Забелязано във Варна" тя написа гневен коментар във връзка с инфраструктурата.
По думите ѝ преминаването от автогарата до спирката за градския транспорт е "издевателство". Тя добави, че средставата, похарчени за изграждането на гарата, били разходвани "много зле".
"Снощи се наложи да ползвам новата автогара и съм в шок. Ами,не. Не става. Кмете, предлагам да си вземете малък куфар и да опитате да стигнете до спирката отсреща. Минете през автогарата направо. Това е издевателство. Излизаш и насреща ти е оградата на ОМВ. Трябва да тръгнеш надясно през паркинг с бетонни блокчета и бариера. Да не говорим,че като съборят старата сграда и табелата "автогара" ще замине. Хората,които не са от Варна как ще знаят кое е автогара? Много зле похарчени обществени средства.
А, пребройте и наличните пейки без облегалки", написа тя.
В коментарите под поста обаче граждани на Морската столица написаха, че проектът е подготвян по време на предишното управление. Други пък коментираха, че инфраструктурата е добра и не създава затруднения за пътуващите до и от Варна.
"Няма угодия . Какво й е на автогарата?!? Да , пътувах вече няколко пъти оттам. За какво толкова оревахте всичко - че няма ресторант ( който във старата поне от 15 години не работеше ) или че няма будка за вестници и цигари ? Или че трябва да вървите 50 метра повече за да заобиколите една бензиностанция?", написа варненец.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Силни гръмотевични бури и градушки удрят България в следващите часове
Дата: 11/05, 12:53
Новият министър на икономиката спря всички плащания от дъщерни дружества и обществени поръчки
Дата: 11/05, 12:41
Иран поиска край на войната и освобождаване на активите си
Дата: 11/05, 12:40
30 варненски училища участват в "Панорама на средното образование"
Дата: 11/05, 12:37
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 12:30