Снимка: ОДМВР - Шумен
Шофьор предизвика катастрофа и избяга от мястото на произшествието в Шумен.
В ранните часове на деня, около 03:45 часа, в дежурната част на Областната дирекция на МВР в Шумен бе приет сигнал за пътнотранспортно произшествие на кръстовище, образувано от булевард "Велики Преслав" и улица "Съединение". Според информацията, предоставена от МВР - Шумен, два автомобила са се сблъскали, а водачът на единия от тях е напуснал местопроизшествието и в момента се издирва.
Катастрофата е възникнала, когато таксиметров автомобил, движещ се по булевард "Велики Преслав", е бил ударен от друг автомобил "Мицубиши", който е преминавал по улица "Съединение". Водачът на "Мицубиши" не е пропуснал таксиметровия автомобил, който е бил с предимство, предизвиквайки сблъсъка, допълват от Дунав мост.
След инцидента, шофьорът на таксиметровия автомобил е бил откаран за преглед в шуменската болница. Медицинските прегледи са установили, че той няма травматични увреждания. Водачът е бил тестван за алкохол, като резултатът от пробата е отрицателен.
Областната дирекция на МВР в Шумен продължава да издирва избягалия водач на "Мицубиши", за да изясни обстоятелствата около произшествието и да предприеме необходимите законови мерки.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
По Черноморието ще бъде предимно слънчево
Дата: 29/08, 06:00
Спортът по телевизията в събота 29 август
Дата: 29/08, 05:00
Хороскоп за събота: Телец - разговор; Лъв - харизма; Скорпион - дипломатичност; Стрелец - оптимизъм; Водолей - уединение
Дата: 29/08, 04:30
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 29/08, 04:00