снимка: Булфото
Починал е мотористът при катастрофата по пътя за “Виница”, 10-годишният му син е в тежко състояние, съобщиха за TheSite24 от пресцентъра на полицията във Варна. Загиналият мъж е на 47 години.
Синът му, който се е возил с него на мотора е на 10 години и е настанен в реанимация, също в тежко състояние.
Водачът на лекия автомобил, който е правил обратен завой на спирка “Лотос” по пътя за кв. “Виница” е на жена на 23 години. Тя е без наранявания, пробите ѝ за алкохол и наркотици са отрицателни.
Моторист и дете пострадаха при катастрофа във Варна
TheSite24 припомня, че тежката катастрофа стана малко след 19.00 часа по пътя към кв. “Виница” във Варна. По свидетелски показания, лек автомобил прави обратен завой в близост до спиртка на градския транспорт. В същото време преминава мотор и автомобилът го блъска.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ямал отправи послание в Инстаграм
Дата: 12/05, 02:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 01:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 01:30
УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10