Снимка Сайт на Черно море
Легендата на Черно море Тодор Марев изрази мнение, че червеният картон в дербито на Варна е показан според правилата. Припомняме, че той бе вдигнат на Мартин Георгиев в 18-ата минута след контакт между него и Асен Чандъров. Съдията първо декорира в жълто десния бранител на Спартак, но след като бе привикан от ВАР да прегледа ситуацията, промени решението си.
"Още, когато видях ситуацията, бях категоричен, че съдията е прав, въпреки че хората около мен смятаха, че жълтия картон е по-справедлив. По-късно изгледох няколко пъти повторенията и отново се уверих, че реферът не е сбъркал. Все пак чувах коментари, че на повторенията не се вижда достатъчно добре ситуацията, което е нормално за тези, които симпатизират на Спартак", заяви за "Петел" Марев.
"Хубаво стана обаче, че БФС пусна видео от ситуацията, на която най-ясно се видя, че има нарушение, което предотвратява очевидна голова възможност, и мисля, че благодарение точно на това видео каквито и коментари за положението вече са излишни. Иначе и когато двата отбора бяха с пълни състави, Черно море имаше една-две възможности, както и впоследствие. След като Спартак обаче остана с 10 души, те се мобилизираха още повече и се прибраха в защита, и лично аз съм изненадан, че играха толкова добре, предвид това, че правят нов отбор и имаха цели шестима дебютанти", допълни рекордьорът по изиграни мачове за "моряците".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Парк “Виница“ – гражданска инициатива за повече зелени пространства в кв. Виница!
Дата: 11/02, 17:30
Полицайка от Враца опита да пренесе кокаин през „Капитан Андреево“
Дата: 11/02, 17:241 Коментар
Образуваха дело срещу висш политик за "Петрохан"
Дата: 11/02, 17:112 Коментара
Временно е ограничено движението по пътя Плевен - Бяла заради катастрофа
Дата: 11/02, 17:06
Радев: Президентът направи оптималния избор за служебен премиер в рамките на осакатената от сглобката Конституция
Дата: 11/02, 16:572 Коментара