Кадър Ютуб
Държавният секретар на Съединените щати Антъни Блинкен беше прекъснат по време на свое изказване относно ситуацията в Близкия изток от пропалестинска активистка, която го обвини в извършването на геноцид, предаде Новини.бг.
Ръководителят на американската дипломация беше специален лектор в мозъчния тръст Atlantic Council в столицата Вашингтон. В един момент, докато говореше, жена от публиката се изправи от мястото си и се развика срещу него.
Секретар на геноцида! Ръцете ви са оцапани с кръвта на стотици хиляди невинни хора, разкрещя се тя за изненада на присъстващите.
Блинкен каза, че „уважава мнението ѝ“, преди охраната да се намеси и да изведе жената от аудиторията. Няколко минути по-късно се включи и друг активист, който го нарече „военнопрестъпник“ и „лишен от съчувствие“.
Американският държавен секретар този път запази мълчание, изчаквайки охраната и него да го изведе от залата, информира 20minutos.
Българите изкупуват кюлчета злато като пред война
Дата: 14/03, 15:35
Нова правила при избора на носители на награда "Варна" за науката и образованието
Дата: 14/03, 15:31
През март абонатите на "Виваком" получиха сметки с увеличението
Дата: 14/03, 15:31
Светът се моли за Фил Колинс
Дата: 14/03, 15:23
КНСБ: Допълнителни 200 млн. лв. в бюджета за увеличение на заплатите в публичния сектор
Дата: 14/03, 15:16