Бенатова посочи много интересен математически факт за новия Патриарх


30/06/2024, 17:07

Кадър ФБ

Новият български патриарх и Софийски митрополит Даниил бе избран с тайно гласуване на два тура днес

"Светият дух е много добре с математиката. 69 е ни повече, ни по-малко от нужните гласове за нов Патриарх.

Видин победи Враца.

Извън шегата, предстои да видим какъв ще е почеркът на новия патриарх, известен с това, че не беше съгласен с изгонването на свещениците от руската църква, по подозрение, че са руски шпиони", коментира в мрежата Миролюба Бенатова.

Новият български патриарх и Софийски митрополит Даниил бе избран с тайно гласуване на два тура днес.

"Ако преди 15 дена някой беше казал, че ще съм патриарх, нямаше да му повярвам… Бог да е с нас", сподели новоизбраният духовен водач на БПЦ на излизане от Светия синод.

С литийно шествие от сградата на Светия синод новоизбраният патриарх Даниил беше съпроводен до катедралния храм "Свети Александър Невски", където в момента се провежда интронизацията му.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Две групи издирвали Кузев преди побоя, един от участниците разказал всичко в полицията
Дата: 29/08, 00:04

Моторист е в тежко състояние след сблъсък с автомобил на околовръстното на Лясковец
Дата: 28/08, 23:55

Кремъл не коментира твърденията, че може да възобнови контакт с Киев
Дата: 28/08, 23:41

Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 28/08, 23:40

Българската асоциация по рециклиране: Поредното сриване на продуктовите такси обслужва чужди лобистки интереси и ще струва 400–600 млн. евро от бюджета глоби към Европейската комисия
Дата: 28/08, 23:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия