Пиксабей
Две звезди от популярния американски сериал "Централна болница" са починали в рамките само на няколко дни. Това са 96-годишната Джоан Бенедикт и 75-годишният Дъг Шийхан.
Джоан Бенедикт бе вдовицата на носителя на "Оскар" Род Стайгър. Починала е на 24 юни след усложнения от инсулт. Тя става популярна с ролята си на Едит Феърчайлд в сериала "Централна болница". Джоан е участвала и в много други телевизионни продукции, сред които "Дните на нашия живот", "Капитол" и др. Има участия и в телевизионните версии на "The Incredible Hulk", "Fantasy Island" и др.
Дъг Шийхан също си е отишъл в края на юни, но не е ясно каква е причината за смъртта му. Неговата роля на Джо Кели в "Централна болница" в края на 70-те и началото на 80-те години го превръща в любимец на американската публика. Той е част и от успешния сериал "Day by Day" - снима се в 33 епизода и си партнира с актрисата Джулия Луис-Драйфус. Влиза в образа и на Едуард Спелман - бащата на Сабрина в хитовия сериал "Сабрина, младата вещица".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Премиерът: Няма решение все още за размера на минималната заплата за 2027 г.
Дата: 28/08, 17:27
Варненски полицаи показаха на деца уменията на служебните кучета
Дата: 28/08, 17:22
БНТ отговори на столичния кмет относно избора за град домакин на „Евровизия 2027“
Дата: 28/08, 17:13
Специалист по репродуктивна медицина идва във Варна на 25 и 26 септември: д-р Баев ще консултира двойки с проблеми при забременяване в Хейлан
Дата: 28/08, 17:10