Булфото
"Информационно обслужване няма никакво отношение към осигуряването на различните възможности за гласуване на българските граждани, което е задължение на Народното събрание. Категорично заявяваме, че не са предприемани никакви действия по закупуване на машини за гласуване, сканиращи устройства или каквато и да било друга техника, свързана с изборния процес"
Това се казва в позиция на компанията във връзка с публични изявления на председателя на ПП „Възраждане“ Костадин Костадинов, касаещи ролята на Информационно обслужване в изборния процес, предаде БГНЕС.
"В заключение припомняме, че от 2003 г. досега Информационно обслужване е участвало в компютърната обработка на всички 99 парламентарни, местни, президентски избори и национални референдуми, и до този момент няма нито една забележка или възражение по работата на компанията", уточняват от "Информационно обслужване".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Гюров: Свободата понякога е неудобен избор
Дата: 03/03, 09:11
Био ферма "Стара Планина" предлага 100% пресни домашни яйца от кокошки, свободно отглеждани на открито
Дата: 03/03, 09:00
Борисов: Отстояваме свободата с дела
Дата: 03/03, 08:59
Проф. Рачев: Очакваме температури до 18 градуса
Дата: 03/03, 08:47
По-висока прецизност и по-добри резултати с роботизирана хирургия в Acibadem
Дата: 03/03, 08:40