Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Цветелина Велева изглежда е направила своя избор между Кристиян и Стоян в „Ергенът“. Майката на четиригодишен син призна, че има интерес към юриста от Пловдив.
Искам Стоян да усеща емоцията с мен по-различна и утре, ако той иска да говори с мен, да ми даде знак къде да бъда след хикс време. Искам да влага емоции, да разсъждава как да комуникира с мен, така че всички тук да не забележат, каза Цвети.
Жените се влюбват, когато всеки ден виждат един мъж, а мъжете го правят, когато са на разстояние от една жена. В мой интерес е да не го виждам днес, а ако има разстояние по-влюбеният ще бъде той, а не аз, продължи тя.
Годините на Кристиян ме притесняват. Не искам да се задълбочавам с Крис, аз искам да се задълбоча със Стоян, защото тази възрастова разлика много ме притеснява. Но, ако аз забележа, че Стоян не може да приеме моето дете, ще се отдръпна от него. Може и малко да го шокирах с детето, добави в романтичното риалити по бТВ международният финансов брокер.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Кабинетът "Гюров": Не искаме Съветът по сигурността да бъде превръщан в арена за предизборни изяви,
Дата: 28/02, 16:18
Свалена ракета падна сред хората в Катар
Дата: 28/02, 16:17
Много българи са блокирани на летището в Дубай
Дата: 28/02, 16:15
Тодоровден събра малки и големи в Екопарк Варна
Дата: 28/02, 15:41
Божанов: КЕВР още миналата година увеличи цената на тока и сега това се усеща
Дата: 28/02, 15:321 Коментар